Možnosti investovania

Investovanie do zlata a striebra
Sporenie na dôchodok
Sporenie pre Vaše deti
Pomoc pri poisťovaní

Mimoriadna ponuka " NAJLACNEJŠIE INVESTIČNÉ ZLATO "

Myslíte si, že investičné zlato je určené len pre bohatých? OMYL!

Existujú predsudky, že nákup zlata je určený len pre veľmi bohatých ľudí, čo už dávno nie je pravda. Prinášame Vám produkty a investičné programy v zlate, ktoré si môže dovoliť naozaj každý. Ak máte priemerné príjmy, je pre Vás ešte dôležitejšie zachovať hodnotu Vašich úspor. Jednou z možností je pravidelné investovanie do zlata. Mesačne investujete už od 20,- EUR , zlaté tehličky si môžete nechať poslať domov, alebo uložiť v trezore a po nasporení 20 gramovej tehličky v zlate alebo 1000 gramovej tehličky v striebre získate bonus v podobe ďalšieho zlata alebo striebra. Prinášame na Slovensko možnosť zhodnocovať svoje úspory a majetok prostredníctvom nákupu najlacnejšieho investičného zlata.

Obmedzená dostupnosť a všeobecne známa bezpečnosť dopomáhajú najvzácnejšiemu kovu zo všetkých k úspechu, aký tu ešte nikdy nebol. Pre stále stúpajúci dopyt a znižujúcu sa ťažbu sa očakáva pretrvávajúci vzostupný trend ceny zlata. Na rozdiel od papierových peňazí sa zlato nedá ľubovoľne rozmnožovať. Pozitívne na tom je to, že v čase vysokej inflácie získava investícia do zlata nadovšetko dôležitú funkciu záruky hodnoty.

PRINÁŠAME MIMORIADNU PONUKU PRE TÝCH,

KTORÍ SI UZAVRÚ INVESTIČNÝ PLÁN.

Príklad: Pošlete na sporiaci plán 50 €. Podľa cenníka (ak 1g zlata stojí 54 €) by ste nakúpili 0,92g zlata . No v našej mimoriadnej ponuke nakúpite za 50 € - 1,08g zlata.

Pri investovaní 50 € mesačne po dobu 10 rokov pri nezmenenom kurze by ste u nás nakúpili o cca 20g zlata viac, čo v prepočte znamená o 1100 € navyše.

 
Tvorba web stránok, www.webcreators.sk | Webhosting - HostCreators | Admin